Diety wegetariańskie bez ryb od 1000 kcal do 2500 kcal

Diety wegetariańskie bez ryb od 1000 kcal do 2500 kcal

W ramach naszej oferty możliwe jest także skorzystanie z menu skierowanego do osób, które z przyczyn osobistych lub zdrowotnych muszą wyeliminować ze swojego menu produkty mięsne. Prawidłowo skomponowana, pełnowartościowa dieta wegetariańska pomaga zapobiegać wielu chorobom takim jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie i wiele innych. Jest to dieta lekkostrawna cechująca się dużą ilością warzyw i owoców oraz występowaniem produktów sojowych. Do jej przygotowania wykorzystujemy również wszelkiego rodzaju węglowodany w postaci kasz, makaronów i pieczywa; tłuszczy roślinnych czy produktów odzwierzęcych takich jak produkty mleczne i jajka.

Dieta bezmięsna

Posiłki wegetariańskie i bez ryb, przygotowujemy w przedziale od 1000 kcal do 2500 kcal. Oferta to trzy główne posiłki oraz dwa mniejsze, czyli łącznie pięć dań na każdą porę dnia. Zapewnią one Państwu nie tylko pełne odżywienie roślinnymi witaminami i minerałami, ale również możliwość skosztowania potraw o wyjątkowym smaku i aromacie. Menu skierowane jest nie tylko do osób będących na diecie wegetariańskiej – bardzo polecamy je wszystkim osobom, które chcą spróbować nowych dań i poznać nowe smaki. Dzięki szerokiej gamie produktów wykorzystywanych w jadłospisie roślinnym, wiele osób może odnaleźć swoje nowe ulubione kompozycje smakowe!

Kuchnia wegetariańska

Dieta pozbawiona mięsa (także rybiego), uznawana jest za jedną z najzdrowszych, szczególnie w przypadku osób, które mają osłabiony system trawienny i przyswajanie składników odżywczych. Jeśli wybrali Państwo ten typ żywienia z powodów etycznych, pragniemy zagwarantować, że wszystkie nasze dania zawierają kompleks mikroelementów, węglowodanów, jak i białka pochodzenia roślinnego. Wraz z naszą ofertą diety wegetariańskiej wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków czy dopiero rozpoczynają taki sposób odżywiania się i nie wiedzą, co powinien zawierać pełnowartościowy obiad czy śniadanie bez mięsa.

Pełen zestaw składników

Niezależnie, który pakiet Państwo wybiorą i na ile kalorii się zdecydują – z naszej strony zapewniamy, że każdy posiłek i zestaw dań wegetariańskich będzie odpowiednio zbilansowany i zapewni wszystkie możliwe składniki. Zazwyczaj osoby, które decydują się na przejście na ten sposób żywienia, najbardziej martwią się o to, jak uzupełnić białko, które wcześniej dostarczane było przez produkty mięsne. Z nami, nie trzeba się o to martwić! Rośliny strączkowe, warzywa, produkty odzwierzęce czy tofu to składniki naszych potraw, które z pewnością Państwu zasmakują, a także dostarczą odpowiedniej ilości składników koniecznych do prawidłowego funkcjonowania. Warto wybrać naszą dietę wegetariańską!

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z nasza firmą oraz do złożenia zamówienia na pakiet tygodniowy lub miesięczny.