Diety dla Diabetyka od 1000kcal do 2000 kcal

Diety dla Diabetyka od 1000kcal do 2000 kcal

Jest oparta na zasadach diety z ograniczeniem łatwo przyswajalnych węglowodanów. Znajduje zastosowanie przede wszystkim u osób chorych na cukrzycę, a także u osób, u których stężenie glukozy we krwi jest podwyższone. Oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowe żywienie u diabetyków jest zasadniczym elementem terapii. Celem stosowania diety jest zmniejszenie stężenia glukozy we krwi, a także zapobieganie wczesnym i późnym powikłaniom choroby.

Potrawy o niskim IG

Indeks Glikemiczny jest wskazówką dla osób, które nie mogą spożywać produktów podnoszących poziom glukozy. Diety dla diabetyka (od 1000 kcal do 2000 kcal) w naszej ofercie, są każdorazowo tworzone ze starannie wybieranych składników o obniżonym indeksie glikemicznym. Umożliwiają tym samym zbilansowane odżywianie osobom, które nie są wstanie samodzielnie zatroszczyć się o spożycie pełnowartościowego dania każdego dnia.

Dieta dla diabetyków

W ramach zamówionych u nas posiłków, otrzymują Państwo 5 potraw – od śniadania, poprzez obiad, kolację, aż po dwie dodatkowe, lekkie przekąski. Jedną z nich jest orzeźwiający, owocowy koktajl. Umożliwiamy dostarczanie ich Państwu w ramach dwóch pakietów żywnościowych – jeden to usługa tygodniowa, drugi natomiast miesięczna. Udostępniamy ponadto specjalny, promocyjny zestaw dla osób, które chcą przetestować naszą kuchnię. W zakładce “Jak to działa?” mogą się z kolei zapoznać się Państwo z przykładowym jadłospisem.

W celu złożenia zamówienia, wystarczy zadzwonić do naszego biura pod podany na stronie numer telefonu lub napisać wiadomość mailową.