Diety 2500 kcal, 3000 kcal

Diety 2500 kcal, 3000 kcal

Nasza firma proponuje także diety sportowe zalecane dla osób ze zwiększoną aktywnością fizyczną. Ponadto charakteryzują się one zwiększoną kalorycznością wszystkich posiłków. Głównym założeniem tego sposobu żywienia jest dostarczanie organizmowi dużej ilości białka, poprzez włączenie do jadłospisu większej ilości produktów z mięsa oraz nabiału. Spożywanie takich produktów może być korzystne dla osób aktywnych fizycznie, jako że zawarte w nich produkty mogą wpływać na przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta pudełkowa dla sportowców

Nasze oferty dla osób aktywnych fizycznie to propozycje, które mają 2500 lub 3000 kcal. Oczywiście, proteiny to nie jedyne składniki, o których dostarczenie dbać musi każda osoba, a szczególnie ktoś, kto regularnie ćwiczy. W jadłospisach nie mogło zabraknąć węglowodanów, takich jak kasze czy ryż, pieczywo, makarony lub płatki. Nasze propozycje zawierają również odpowiednią ilość owoców i warzyw. Każdy powinien pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości tych produktów – jednak sportowcy powinni przykładać do tego szczególną wagę. Witaminy i minerały, zawarte w warzywach i owocach, również mogą pozytywnie wpływać na organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

Wysiłek wymaga odpowiedniego jadłospisu

Zestawy żywieniowe proponowane przez LightLunch są opracowane przez dietetyków, co sprawia, że odpowiednio zbilansowane i godne zaufania. Nasza oferta pozwala na wybór opcji 2500 kcal lub 3000 kcal, dzięki czemu możliwe jest dokładne kontrolowanie przyjmowanych przez nas kalorii.