Diety wegetariańskie z rybami od 1000 kcal do 2500 kcal

Diety wegetariańskie z rybami od 1000 kcal do 2500 kcal

Osoby, które są zainteresowane przejściem na dietę wegetariańską, ale chcą zrobić to stopniowo i najpierw ograniczyć się do spożywania tylko ryb i owoców morza, albo też chcą wyeliminować wszystkie rodzaje mięsa oprócz mięsa zwierząt morskich, mogą skorzystać z naszej propozycji. Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie chcą spożywać drobiu, wołowiny czy wieprzowiny, czy to z powodów zdrowotnych, czy smakowych.

Dieta dla każdego

Aby przygotować odpowiedni spis dań, łączymy nasze posiłki z oferty wegetariańskiej wraz z owocami morza i mięsem ryb. Dzięki temu, możliwe jest zjedzenie pełnowartościowych posiłków składających się z warzyw z dodatkiem produktów zwierzęcych, takich jak np.: łosoś, tuńczyk, dorsz, makrela, miruna czy krab. W ramach naszej oferty, możliwe jest zamówienie diety wegetariańskiej tygodniowej lub miesięcznej, w wielkości trzech lub pięciu posiłków dziennie. Proponujemy ją nie tylko osobom, które ograniczają spożywanie mięsa, ale także tym, którzy chcą spróbować i posmakować nowych, ciekawych i pysznych dań!

Ryby i owoce morza

Nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców, co pozwala na zachowanie jak najlepszej świeżości i smaku. Nasi Klienci mogą być pewni, że ich menu przygotowane jest przez specjalistów, z uwzględnieniem dziennego zapotrzebowania na wszystkie wymagane składniki. Zapraszamy do zadbania o swoje zdrowie i skorzystania z naszej oferty!