Diety 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal

Diety 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal

Dla osób, którym zależy na powolnej, lecz stałej utracie wagi, lub też dla tych, którzy chcą utrzymać swoją obecną masę ciała, proponujemy naszą ofertę, którą jest dieta 1500, 1800 oraz 2000 kcal. Dania i przekąski, które oferujemy w ramach tego wariantu, to zdrowe i pożywne opcje, które pozwolą na dostarczanie organizmowi odpowiednich składników, jednocześnie nie narażając nas na przybranie na wadze.

Dieta od LightLunch

W ramach naszej propozycji, każdy Klient otrzymuje trzy z pięciu posiłków, które należy spożyć w ciągu dnia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo pracują – śniadanie i kolację można zjeść w domu, natomiast posiłki dostarczone przez nas są świetnym rozwiązaniem “na wynos”. Można je więc łatwo zabrać ze sobą do pracy i zjeść podczas przerwy, tak aby mieć pewność, że dostarczamy naszemu organizmowi wartościowe pożywienie w odpowiednich odstępach czasowych.

Dieta dla każdego!

Niezależnie wiec, czy angażujesz się w aktywności fizyczne kilka razy w tygodniu, czy zażywasz dużo ruchu, czy może po prostu chcesz mieć pewność, że na co dzień odżywiasz się w odpowiedni sposób i dostarczasz swojemu organizmowi wszystkie potrzebne składniki – nasza propozycja 1500, 1800 lub 2000 kcal może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem! Zapraszamy do skorzystania z posiłków firmy LightLunch!