Diety 1000 kcal i 1200 kcal

Diety 1000 kcal i 1200 kcal

Są to diety niskokaloryczne przeznaczone dla osób, które chcą w krótkich czasie zrzucić zbędne kilogramy. Nasz catering dietetyczny z Warszawy to pełnowartościowe posiłki, dzięki którym kuracja odchudzająca jest zdrowym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru zbędnych kilogramów. Dokładnie opracowane przez naszego dietetyka menu dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Catering dietetyczny z Warszawy

Dzięki naszym propozycjom nie będzie potrzeby samodzielnego liczenia kalorii i ciągłego pilnowania, ile danego produktu zjedliśmy i jakie zapotrzebowanie zostało już pokryte. Nasze dania to potrawy z góry zawierające wybraną liczbę kalorii – dzięki temu, wystarczy codziennie odebrać od nas opakowania z jedzeniem i rozkoszować się wspaniałym smakiem, do którego rękę przyłożył nie tylko dietetyk, ale również szef kuchni. Nasze potrawy to smaczne, zdrowe i kolorowe dania, które z pewnością przypadną do gustu każdej osobie, która pragnie zadbać o linię!

Catering dla Twoich potrzeb!

Dzięki naszej szerokiej ofercie, możliwe jest wybranie wariantu, który Cię interesuje i który będzie zgodny z Państwa sposobem odżywiania. Proponujemy opcje klasyczne, przeznaczone dla diabetyków oraz wegetariańskie (w wersji z lub bez ryb i owoców morza). Każdy z naszych warszawskich Klientów może wypróbować te warianty i wybrać swój ulubiony!